Підтримка сайту

Питання та відповіді

Ми пропонуємо 2 види техпідтримки на вибір:

  1. З фіксованою оплатою за місяць. Вона визначається через місяць роботи – тільки так ми зможемо зрозуміти її обсяг та те, що від нас вимагається. У разі ми укладаємо з вами договір на щомісячну техпідтримку. Наша робота полягає в розміщенні інформації, яку ви надсилаєте нам, редагування отриманих даних, малюємо банери, коригуємо функціонал сайту. Одна година робіт коштує 150 гривень, а мінімальна сума на місяць за наші послуги складає 500 гривень.
  2. Договір без фіксованої плати за місяць. Ми оцінюємо кожне завдання окремо та приступаємо до його виконання. Наприкінці кожного місяця ми надсилаємо рахунок з виконаної роботи. Година нашої роботи коштує 150 гривень.

Якщо ви обираєте тариф із фіксованою ціною оплати, то за місяць ви витрачатимете 500 гривень. Якщо без фіксованої плати – то 150 гривень за годину.

У технічну підтримку сайту включено: розміщення прийнятої інформації від клієнта, редагування існуючої інформації, промальовування банерів, зміна функціоналу сайту, сканування даних щодо вірусів.

Так. Ми беремося за будь-яку роботу: малюємо поодинокі банери, розміщуємо текст або вигадуємо складний калькулятор. Для нас немає нічого неможливого.

Ваші завдання виконує не один фахівець, а команда професіоналів. Ми знаємо, що і як робити і як досягти потрібного результату в короткий термін.

Ми відповідаємо на будь-які листи протягом 24 годин. На легкі завдання витрачається приблизно година після отримання листа. Якщо деякі деталі необхідно уточнити – ми зв'язуємося з вами та приступаємо до виконання роботи максимально оперативно.

Для початку виконання доробок сайту нам потрібна така інформація:

  • Дані для підключення FTP – потрібні для роботи з файлами сайту;
  • Дані для підключення по MySQL базі – необхідні під час роботи з базою даних сайту;
  • Повний адміністративний доступ до CMS – системі керування сайтом.

На всіх сайтах, які ми створюємо, впроваджено систему управління сайтом, за допомогою якої будь-яка людина може вносити будь-які зміни. За умови, що він має унікальний логін і пароль.

Базовим захистом від будь-яких вірусних атак є якісне антивірусне програмне забезпечення, яке встановлюється на хостингу. Ми співпрацюємо з хостинг-компанією «Парковка» та на його серверах розміщуємо сайти своїх клієнтів. Ця компанія має гарну репутацію та має відмінне антивірусне ПЗ. Варто сказати, що жоден сайт повністю не захищений від вірусних атак. Але якщо такі трапляються, ми оперативно усуваємо всі проблеми і наводимо функціонування сайту в норму.

Якщо ми уклали з вами договір на техпідтримку сайту, то в рамках суми, яку отримуємо від вас за місяць, можемо виконати цей вид робіт. Якщо договір відсутній – то ми оцінимо роботу, її терміни та вартість, виконаємо відновлення даних у короткі терміни та виставимо вам рахунок наприкінці місяця.