Реклама в соц. мережах SMO и SMM

Просування у соціальних мережах є комплексом заходів, спрямованих на залучення аудиторії. Ціль таких дій – збільшити попит на товари та послуги та формування позитивного образу компанії. У соціальних мережах знаходиться велика аудиторія, яка потенційно готова до спілкування та швидкої реакції на ваші дії. Тому просування в соцмережах – це чудовий інструмент, що допомагає у вирішенні важливих PR-задач.

Оскільки користувачі соціальних мереж пов'язані між собою, просування в них породжує ефект вірусного маркетингу. До того ж люди схильні прислухатися до думки друзів і знайомих і сприйматимуть їхні рекомендації з усією серйозністю.

Для початку – слід визначитися з цілями рекламної кампанії та вашої цільової аудиторії. Саме від цього залежить вибір майданчиків в Інтернеті.
А тепер поговоримо про те, в яких соціальних мережах можливе пошукове просування та що ми можемо вам запропонувати. 

 • Facebook є найбільшою соціальною мережею у світі. Кількість користувачів – понад мільярд. Підходить для багатьох компаній. Аудиторія в цій мережі є різновіковою, забезпеченою та активною в соціальному плані.
 • Instagram відомий як найбільш популярний фотосервіс, в який щодня заливається понад мільярд фото. Якщо ви хочете показати людське обличчя свого бізнесу та піклуватися про свою репутацію – тоді рекомендуємо вам просуватися в цій Мережі.
 • LinkedIn. Це ділова соціальна мережа. Об'єднує у собі професіоналів різних галузей. Хочете знайти своїх партнерів та колег та створити свою «робочу» середу? Тоді цей сервіс чудово вам підійде!
 • Просування в YouTube допоможе вам охопити велику аудиторію як безпосередньо в цій мережі, так і в інших. Це можливо завдяки тому, що відео можна вбудовувати і на інші сайти. Можна працювати з вірусною рекламою та розповідати про свою компанію у популярному форматі.
 • Мікроблог Twitter добре підійде для особистого PR. Записи в цій Мережі ведуть відомі люди, серед яких – ndash; політики, зірки шоу-бізнесу, спорту тощо. Є можливість ділитися своїми фотографіями, новинами та думкою з будь-якого питання.

Що ми пропонуємо як спосіб просування в соціальних мережах?

 • Постінг. Це відомий метод реклами в мережах. Має на увазі розміщення коментарів та повідомлень, в яких знаходиться прихована реклама. Як правило, це відбувається у схожих за тематикою групах та спільнотах. Характеризується підвищеною інформативністю та «прихованою» особливістю реклами.
 • Вірусна реклама та вірабельний контент. Даний тип інформації дозволяє контенту досить швидко поширюватися в Мережі, викликати довіру у користувачів та досягати поставлених цілей. І все це – при мінімальних вкладеннях. Контент стає вірусним тоді, коли аудиторія відмінно його сприймає та схильна до поширення інформації шляхом лайків та функцій «Поділитися» або «Розповісти друзям». Це можуть бути відео, фотографії, записи у групах та інше.
 • Розвиток спільнот. Мова йде про створення тематичних пабліків та груп. Співтовариства при цьому вирішують такі завдання, як рекламування свого бренду, пропозиція товарів та послуг та консультування користувачів. Розвиток груп відбувається шляхом постінгу, збирання контенту для публікацій, відповідей на коментарі та іншими. Якщо ви хочете, щоб ваш бренд був упізнаваним і мав попит – тоді цей метод підійде вам якнайкраще.

Технології та порядок нашої роботи

 1. Насамперед ми підбираємо соціальні мережі, форуми та портали, на яких зосереджена ваша аудиторія. Інакше кажучи, відсіваємо те, що буде неефективним у вашому випадку.
 2. Підбираємо спільноти, в яких буде доречна та ефективна реклама ваших послуг та товарів.
 3. Створюємо, оформляємо та наповнюємо спільноти унікальним та цікавим матеріалом.
 4. Надаємо щоденну підтримку ваших груп.
 5. Залучаємо якісну аудиторію до спільноти вашого бренду. Ми вибираємо лише справжніх користувачів, які зацікавлені у ваших послугах.
 6. Працюємо з негативними думками компаній-конкурентів.
 7. Займаємося медійною та контекстною рекламою.

Переваги наших послуг

 • Ми не працюємо з програмним забезпеченням для розкручування груп. Все проводиться якісно і в «ручному» режимі.
 • Ми знайомі з усім ринком соціальних мереж, тематичним форумом, блогами та порталами. Це дозволяє нам працювати з найефективнішими майданчиками для просування ваших послуг.
 • Чесні ціни. Вартість нашої роботи нижча за якість наданих нами послуг.
 • Надання щомісячних звітів про просування в кожній з мереж з детальною аналітикою.
 • Дружній та професійний колектив. Для нас робота – це щось більше, ніж спосіб заробити.
Давайте обговоримо завдання
Давайте обговоримо завдання

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.