Створення сайту

Питання та відповіді

Все залежить від його складності та того, що ви хочете в ньому бачити. Строки становлять від двох днів до двох місяців. В середньому, ми створюємо сайти протягом місяця. Всі подробиці ми можемо обговорити з вами під час зустрічі.

Так. Готовий шаблон значно зменшує ціну сайту. Ми можемо працювати з бібліотекою шаблонів замість індивідуальної розробки дизайну, знизивши вартість роботи.

Оплата ділиться на дві частини: 50 % суми ви сплачуєте під час підписання договору, після обговорення технічного завдання та структури сайту.  А решту 50% ми отримуємо після здачі сайту замовнику та його розміщення на хостингу.

Так. Ми розробляємо сайти із вбудованою системою управління. Вона дозволяє легко та швидко вносити будь-які зміни на сайті. Також можна вибрати ту систему, яка підходить саме вам – ми запропонуємо її різні варіанти.

На створення інтернет-магазину потрібно більше часу, ніж на звичайний сайт. Середній термін створення інтернет-магазину складає 1-2 місяці. Якщо необхідно додати велику кількість товарів нашими фахівцями, то часу знадобиться ще більше.

Ціна створення сайту залежить від складності дизайну та особливостей функціоналу сторінок.

Бізнес-сайт (простий) або сайт-візитку можна згорнути від 3800 гривень. Якщо дизайн сайту буде унікальним і сучасним, без додавання каталогу – його ціна стартує від 5500 гривень, а з каталогом – ndash; від 6500 грн. Якщо ж ви хочете отримати інтернет-магазин, то потрібно буде заплатити від 10 500 гривень.

Так. 50% необхідно внести до початку всіх робіт, а решту половини -; після виконання проектних завдань.

Унікальний дизайн вищий за рівнем, ніж дизайн сайту-візитки, наприклад. Так само можна провести межу між товарами економ-класу та дорогими. Значний фактор під час розробки такого дизайну – ndash; оплачений час роботи. Таким чином, фахівці можуть приділити сайту більше часу. На якісний та продуманий дизайн може піти 5 і більше днів. Час допомагає розробити план, вивчити всі нюанси та правильно їх подати клієнту.

Якщо бюджет не дозволяє сплатити дорогий сайт – ми зробимо вам економ-варіант. У цьому немає нічого страшного.

Таке трапляється, але дуже рідко. Якщо ви допомагаєте нам у заповненні брифу, ми затвердили структуру сайту, висловили свої побажання щодо структури та наповнення сайту – то запевняємо вас, що жодних сюрпризів не буде.

Так. Домен можна записати як на фізичну, так і на юридичну особу. Ціна домену в зоні com.ua складає 240 гривень, а в зоні .com – ndash; 310 гривень. Оплата провадиться за рік.