Контент маркетинг

Контент-маркетинг – це процес, результатом якого є збільшення трафіку за рахунок роботи із контентом сайту. Відбувається це за допомогою пошукової оптимізації та наповнення розділів сайту, а також його розміщення на тематичних майданчиках та соціальних мережах. Контент на сайті має бути якісним, адаптованим для клієнтів та SEO-оптимізованим.

Послуги контент-маркетингу включають:

 • генерація контенту для сайту в текстовому вигляді;
 • збільшення та оптимізація семантичного ядра сайту;
 • розміщення контенту на тематичних майданчиках та в соціальних мережах;
 • підбір та підготовка зображень для сайту;
 • опрацювання інфографіки для проекту та інше.

Складність роботи з контент-маркетингу пов'язана з:

 • станом сайту та його місцем у пошуку;
 • вибір каналів для розміщення контенту;
 • обсяг контенту, що підлягає генерації;
 • складності теми.

Наша команда допоможе вам у проведенні таких дій.

Аналіз аудиторії

Послуги контент-маркетолога необхідні визначення цільової аудиторії. Її аналіз допоможе у розумінні психологічного портрета потенційного покупця. А найкращим показником правильного вибору аудиторії буде налагодження зворотного зв'язку: приріст передплатників, зменшення відписок, поява коментарів та відгуків.

Генерація контенту

Дуже часто написанням контенту на сайті займається керівник, співробітник компанії або копірайтер, який не надто сильний у темі, про яку пише. Подібний контент не буде інформативним та корисним для користувачів.

Для того, щоб стратегія контент-маркетингу працювала, потрібно задіяти професійних SEO-фахівців, копірайтерів-експертів на тему сайту, редагування даних та адаптацію контенту.

Розміщення контенту

Це дуже важливий момент у роботі із сайтом. І для успішного його здійснення ми будемо працювати з такими каналами:

 • Соціальні мережі та блог кампанії

Наші фахівці враховують всі особливості розміщення з розумінням відмінностей майданчиків, співвідношення інформаційного та розважального контенту та ведення сайту та сторінок для клієнта. Це говорить про те, що інформація буде подана просто та доступно. Крім цього, ми визначимо систематичність публікацій, пропишемо план дій і наслідуватимемо його.

 • Інтернет-портали

Йдеться про розміщення вашого контенту на зовнішніх ресурсах. Ми подбаємо про те, щоб користувачі захотіли не лише прочитати ваш контент, але й поділитись ним на своїй сторінці. Специфіка нашої роботи – відмова від прихованого маркетингу. Наша мета – отримати довіру користувача, а не насильно продати йому продукт.

Контент-маркетинг, таким чином, допоможе створити правильну репутацію вашої компанії та залучити зацікавлених користувачів, які у майбутньому стануть покупцями. Це довгий та непростий шлях. Але ми зробимо все, щоб він призвів до вашого успіху.

Давайте обговоримо завдання
Давайте обговоримо завдання

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.