Комплексне просування сайту

Комплексне просування – що це?

Комплексне просування сайту – це певні заходи, які націлені на усунення технічних проблем сайту, організацію внутрішньої та зовнішньої оптимізації веб-ресурсу, та окрім цього – повний та докладний аналіз юзабіліті сайту. Під час комплексних заходів професіонали орієнтуються не тільки на досягнення топових позицій за ключовими фразами. Базове завдання – швидке зростання цільового пошукового трафіку та продажів за допомогою сайту.

Плюси комплексного просування

Комплексне просування сайту є оплатою не за ТОП за ключовиками, а за конкретний результат. Якщо ви вже просувалися раніше, то, напевно, переконалися в тому, що перебування в ТОПі аж ніяк не гарантує високий дохід вашої компанії. Саме тому комплексні послуги дуже вигідні, тому що дозволяють забезпечити великий приріст за всіма показниками.

До послуг пошукового просування включено:

  • SEO-аудит сайту

Під пошуковим аудитом розуміють проведення аналізу конкурентного середовища в тій чи іншій галузі або складання плану майбутніх робіт на сайті. Подібний аналіз допоможе отримати повну картину про можливі терміни розкрутки сайту та ціну питання.

  • Підбір семантичного ядра

Йдеться про підбір ключових фраз для вашого сайту. Під час підбору запитів ми працюємо з такими сервісами як Semrush, SpyWords, Keyword Planner та Яндекс.Worstat. Ми підбираємо запити виключно відповідно до тематики сайту та враховуємо як специфіку вашої ніші, так і географічне розташування вашої компанії.

  • Унікальний контент

Наповнюючи сайт унікальним контентом, можна досягти відмінних результатів у пошуковому просуванні. Ми пишемо тексти для людей, а чи не для роботів. Будьте певні: прочитавши інформацію на вашому сайті, користувачі захочуть стати вашими клієнтами.

  • Внутрішня оптимізація

SEO або Внутрішня оптимізація сайту – це адаптація кожної сторінки ресурсу до тієї чи іншої групи ключових слів. Крім цього, ми робимо перелінкування сторінок у вигляді оптимізації структури сайту. Це допомагає чітко розподіляти важливість кожної з них. Зміст усіх сторінок ми перевіряємо на наявність переоптимізації та спаму. Крім цього, ми створюємо файл robots.txt, коректно налаштовуємо редиректи та прискорюємо навантаження сторінок.

  • Зовнішня оптимізація

Ми активно працюємо над отриманням тематичних посилань з авторитетних веб-ресурсів. Під час отримання посилань ми ретельно перевіряємо чистоту сайтів-донорів, а також факт тематичної близькості сайту до просувається. Принципи нашої роботи – ndash; використання лише якісного залучення та пропорції посилань.

  • Аналіз юзабіліті

Цьому аспекту приділяється дуже важлива роль. Ми ретельно продумуємо структуру вашого сайту, працюємо над зручною навігацією та забезпечуємо оптимальну швидкість завантаження сторінок. Окрім іншого, значною частиною нашої роботи є підтримка кросбраузерності та мобільної верстки сайту.

  • Оновлення даних

Дуже важливо час від часу оновлювати контент на вашому сайті, розміщувати цікаві новини та статті. Ми займаємося написанням унікальних текстів, оглядів новин, статей, відгуків та інших корисних «фішок» для вашого сайту.

Давайте обговоримо завдання
Давайте обговоримо завдання

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.